2 Eylül 2018

3 Mart 2018

MOBİL DÖNÜŞÜM

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bilgisayar ve Teknoloji Topluluğu olarak 3 Mart Cumartesi günü Troia Kültür Merkezi’nde “Mobil Dönüşüm” adlı etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Etkinliğimize yerli gururumuz Vestel(Elif Ebru BELLİGÜN), Türkiye’nin en büyük teknolojik haber sitesi ShiftDelete.Net(Hakkı ALKAN) ve Otopark.com (Sinan KOÇ) ve Mobilium(Göksel GÜREN) şirketlerinden konuşmacılar katılarak günümüzdeki teknolojik gelişmelerden ve mobilleşme çağından bahsettiler.

Ayrıca konuşmacılarımız konuşmalarını tamamladıktan sonra topluluğumuz adına Şamil GÜVEN, Erenay TOSUN,Beyza ÇOBAN ve Başak KILIÇ plaketlerini takdim ettiler.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan etkinliğimiz sonrasında tüm konuşmacılar ve firmalar etkinlikten çok memnun olduklarını belirterek topluluğumuza, üniversitemize teşekkürlerini ilettiler.

Bizlerde organizasyon ekibimizde yer alıp çalışmalarımıza yardımcı olan arkadaşlarımıza,bize her zaman yol gösterip destek olan topluluğumuzun danışman hocası Vildan BAYRAM’a , yalnız bırakmayan değerli akademisyenlerimize veetkiliğimizde bulunan sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

KATILIMCILAR

Hakkı ALKAN

Hakkı ALKAN

ShiftDeleteNet

Elif Ebru ÖZDEMİR

Elif Ebru ÖZDEMİR

VESTEL

Sinan KOÇ

Sinan KOÇ

Otopark.com

Göksel GÜREN

Göksel GÜREN

Mobillium

Vitrinova